Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Kategorie

Akce

Reklama

WOODWICK - NOVINKA!!!

Svíčky Wood Wick jsou elegantní svíčky výjimečné svým speciálním knotem ze dřeva, který po zapálení svíčky vytváří jedinečný zvukový efekt hořícího dřeva. Tyto svíčky Wood Wick jsou vyrobeny v USA a jsou parfémovány pouze přírodními esenciálními oleji. Svíčky doplňuje dřevěné víčko, které slouží také jako podstavec pod svíčku, čímž chrání povrch nábytku.
Více
 • Velká svíčka Velká svíčka
  Velká svíčka WoodWick 609,5 g svou velikostí krásně vynikne v každém interiéru. Skleněná váza je doplněná víčkem z masivního dřeva.
 • Velká svíčka loď Velká svíčka loď
  Tato svíčka WoodWick 453,6 g je specifická svým tvarem lodičky a širokým dřevěným knotem. Váza je z ručně foukaného čirého skla.
 • Střední svíčka Střední svíčka
  Střední svíčka WoodWick 275 g dodá opravdové potěšení z vůně a příjemnému zvuku praskajícího ohně v krbu díky dřevěnému knotu.
 • Malá svíčka Malá svíčka
  Malá svíčka WoodWick 85 g dodá uklidňující pocit ze zvuku praskajícího ohně díky dřevěnému knotu. Skleněná svíčka je doplněna dřevěným víčkem.
 • Vonné vosky Vonné vosky
  Vonný vosk WoodWick můžete použít do klasické nebo elektrické aromalampy. Vosk se pomalu rozpouští a tím pomalu proniká do prostoru.
 • Vůně do auta Vůně do auta
  Vůně do auta WoodWick osvěžují interiér auta přirozenou vůní. Plastové pouzdro obsahuje gelové kuličky, které jsou napuštěné přírodním vonným olejem.
Zobrazeno 1 do 60 z 77 celkem

Zobrazeno 1 do 60 z 77 celkem

bylo přidáno do seznamu přání

Pokračovat v nákupu Můj seznam přání