Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte. Více informací najdete zde.

Souhlasím

MAX BENJAMIN

Vonné difuzéry, náplně do difuzérů, vonné karty a svíčky značky MAX BENJAMIN z malé rodinné výroby v Irsku (původem z Belgie). Jedná se o 100% přírodní produkty, které jsou všechny vyrobené v Irsku. Nabízíme vůně z několika kolekcí, které si vás získají.
Více
 • KOLEKCE OSTROVY OCEÁNU KOLEKCE OSTROVY OCEÁNU
  Inspirací pro tyto vůně svíček a difuzérů MAX BENJAMIN jsou ostrovy indického oceánu, dlouhé bílé písčité pláže, domorodé květinové zahrady, barevné tropické ryby a bohaté exotické ovoce. Difuzéry obsahují ratanové hůlky, které se musí otáčet. Vůně se nasaje do pórů a stoupá vzhůru.
 • KOLEKCE ELYSIUM KOLEKCE ELYSIUM
  Esence v této kolekci MAX BENJAMIN byly vytvořeny ze snového světa. Zbožnost, iluze...Elysium Difuzéry obsahují ratanové hůlky, které se musí otáčet. Vůně se nasaje do pórů a stoupá vzhůru.
 • KOLEKCE AMALFI KOLEKCE AMALFI
  Tři úchvatné vůně s mořským nádechem značky MAX BENJAMIN. Difuzéry obsahují ratanové hůlky, které se musí otáčet. Vůně se nasaje do pórů a stoupá vzhůru.
 • KOLEKCE CLASSIC KOLEKCE CLASSIC
  Tato kolekce značky MAX BENJAMIN nabízí celkem jedenáct monotématických vůní. Difuzéry obsahují bílé textilní hůlky, které se nemusí otáčet a vůně se šíří všemi směry.
 • KOLEKCE PARIS IN THE FALL KOLEKCE PARIS IN THE FALL
  Vůně kolekce Paris In The Fall jsou inspirovány podzimními květinami, zlatavým listím stromů a zdobnými mosty nad Seinou. Vychutnejte si všemi smysly romantickou atmosféru podzimní Paříže.
 • Vonné difuzéry Vonné difuzéry
  Vonné difuzéry neobsahují alkohol, ale Glycerin Solvent, který se používá i v potravinářství (menší těkavost oproti alkoholu). Dva druhy hůlek pro distribuci vůně do prostoru (textilní u řady Classic - bílé difuzéry – nemusejí se otáčet a vůně se šíří všemi směry/ další řady ratanové hůlky, kde se vůně nasaje do pórů a stoupá vzhůru – nutno otáčet). Difuzér 150 ml má funkčnost min. 4 měsíce.
 • Náplně do difuzérů Náplně do difuzérů
  U každé náplně do difuzéru je v ceně sada 12 náhradních hůlek.
 • Vonné svíčky Vonné svíčky
  Vosk ve svíčkách je složen ze sójového, kokosového a včelího vosku se speciálními bezolovnatými knoty – 100% bavlna. Knoty zkracujte na cca 0,5 cm před každým dalším zapálením. Ve svíčkách jsou vonné esence zamíchány do rozpuštěné směsi vosků při jejich samotné výrobě – tak zůstane stejná intenzita až do úplného vyhoření. U svíček doporučujeme nechat jezírko z rozehřátého vosku až úplně do krajů, hlavně při prvním zapálení. Svíčky 190gr. hoří min. 50 hodin.
 • Vonné karty Vonné karty
  Vonné karty mají funkčnost min. dva měsíce.
Zobrazeno 1 do 32 z 32 celkem

Zobrazeno 1 do 32 z 32 celkem

bylo přidáno do seznamu přání

Pokračovat v nákupu Můj seznam přání